16.05.2022  |  Наша студентка Асламова Даша написала пісню про дітей, що постраждали під час війни

Наша студентка Асламова Даша (група РЗ-02) написала пісню «24/02» про дітей, що постраждали під час війни.

Даша Асламова про пісню:

"Я випускаю пісню «24/02», яку присвячую усім загиблим дітям у війні з росією.

Ця композиція та її історія знайде відгук у серцях всіх українських матерів. Таке ставалося і в Бучі, і в Маріуполі, в багатьох місцях нашої країни, які зачепила війна. Втратити дитину – велике горе. Україна втратила вже понад 220 із 24 лютого. Але скільки має загинути ще дитячих душ, аби ця війна припинилася?

24 лютого, назва цієї пісні – це день, який змінив долі мільйонів українців назавжди. Я хотіла висловитися про цей чорний день нашої історії. Так і народилися перші рядки пісні, що переросли у цілу історію однієї сім'ї, яка рятується від війни.

Ця композиція та її історія знайде відгук у серцях всіх українських матерів. Таке ставалося і в Бучі, і в Маріуполі, в багатьох місцях нашої країни, які зачепила війна. Втратити дитину – велике горе. Україна втратила вже понад 220 із 24 лютого. Але скільки має загинути ще дитячих душ, аби ця війна припиналася?"

"Ще життя не жила, а смерть на порозі"... Дуже боляче, що у наших дітей будуть такі спогади про своє дитинство.

Прослухати цю пісню можна також на Spotify, Apple Music, YouTube та інших сервісах за посиланням https://song.link/2402

Офіційна версія пісні

Інші пісні Даші Асламової  ви можете прослухати на її YouTube-каналі

Ви тут: Головна Студентське життя Студентка Асламова Даша написала пісню «24/02» про дітей, що постраждали під час війни.