11.06.2019  |  Наша аспірантка Вероніка Кисіль стала засновницею платформи «Вільна Наука»

Наша аспірантка кафедри видавничої справи та редагування Вероніка Кисіль для популяризації української науки стала засновницею, а також  СEO платформи «Вільна Наука»Наукові інститути та установи можуть із легкістю розповідати про відкриття та публікувати релізи, а журналісти – підтримувати контакт із представниками наукових установ для розповсюдження новин серед громадськості.

Метою проєкту є створення нових можливостей для:

• учених (щодо популяризації результатів);
  • журналістів (щодо уточнення результатів і перевірки трактувань наукових доробків українських вчених);
  • українських і міжнародних інвесторів (для ознайомлення з практичними доробками вчених).

У межах платформи відкрита реєстрація для учених і журналістів. Читачі можуть знайомитися з контентом без попередньої реєстрації.

Детальніше про платформу “Вільна наука”

Ви тут: Головна Студентське життя Наша аспірантка Вероніка Кисіль створила платформу «Вільна Наука»