11.06.2019  |  Презентація книги «Війна за реальність: Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» Дмитра Кулеби

22 березня студенти та аспіранти кафедри видавничої справи та редагування мали приємну нагоду зустрітись із відомим українським дипломатом, комунікатором Дмитром Кулебою, який презентував свою книгу «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот», що спрямована на вирішення проблеми боротьби з фейками в період інформаційної війни.

Зустріч відбулась у дружній атмосфері. Інформація, якою поділився лектор, викликала різноманітні емоції – від здивування до захоплення. Зокрема, присутніх вразило переконання, яке розкрито в окремому підрозділі книги про те, що сучасний бог – це Інтернет. А також теза, що „війна за наші емоції та вибір вирує в Україні і світі, довкола і всередині нас. Кількість ліній фронту незліченна. Люди воюють у сім’ях, онлайн-спільнотах і суспільствах”.

Доповідач поділився рекомендаціями, як не розірватися між спільнотами, не втратити відчуття реальності, впізнавати та протидіяти неправдивій інформації, фейкам, як зберегти себе та свої переконання в період активної інформаційної війни. На прикладах України та інших країн він аналізував, як відбувається війна за реальність, виокремив п’ять правил, що допоможуть у ній перемагати.

Ви тут: Головна Студентське життя Презентація книги Дмитра Кулеби