11.06.2019  |  Наші студенти про книгу «Війна за реальність»

Наші студенти активно користуються різними медіаплатформами, пишуть різні цікаві пости у фейсбуці, телеграмм.

Студентка Діана Кузьміна одна з перших прочитала книгу «Війна за реальність», яку нещодавно презентував студентам кафедри видавничої справи та редагування український дипломат Дмитро Кулеба.

Діана Кузьміна:

"Кожен живе у своїй бульбашці - захисному шарі, який вибудувався з різних упереджень. Бульбашка - це своєрідна зона комфорту, з якої вийти не те, що важко, а просто неможливо.《Уявіть: 90% людей майже не можна в чомусь переконати》, - каже пан Дмитро.

Сподіваюсь, я зможу вирватися зі своєї бульбашки...

Його книжка 《Війна за реальність》дуже практична: там ви можете знайти безліч порад, як вижити у Фейк-сіті, а не як ізолюватися від нього.

Нас вводять у певні стани, щоб ми приймали певні рішення, але ми маємо цьому протистояти. Нас змушують звертати увагу на речі, які згодом формують реальність, але ми маємо самі обирати, на що її звератати. "Увага керує всесвітом" - це одна з моїх улюбених фраз."

Повністю прочитати відгук  про книгу «Війна за реальність»  за посиланням на сервісі онлайн-публикацій Telegraph https://telegra.ph/Moya-bulbashka-03-22.

Ви тут: Головна Студентське життя Наші студенти про книгу «Війна за реальність»