Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Левчук Олена Миколаївна

Левчук Олена Миколаївна

Доцент, к. ф. н.

У 1996 р. закінчила НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Видавнича справа та редагування", літературний редактор. Спеціалізується на редакторській підготовці енциклопедичних, біобібліографічних, джерело- та краєзнавчих видань.

У 1992-2001 роках працювала редактором, відповідальним секретарем газети НТУУ "КПІ" "Київський політехнік", брала участь у  підготовці матеріалів збірника "Хто є хто в КПІ: професори Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (К., 1998). Як підсумок навчання в аспірантурі (наук. керівник проф. Р. Іванченко) видала монографію "Книгоспілка: становлення кооперативного книговидання в Україні" (К., Наук. думка, 2000). Спільно з доцентом О. Хоцянівським підготувала біографічний нарис "Ректор КПІ О.С. Плигунов" (К., 2004), літературно-художнє видання "Директор КПИ М.И. Коновалов" (К., 2008).

У Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ "КПІ" викладає спеціалізовані курси "Літературне редагування і правка", "Засоби масової інформації", "Газетно-журнальні видання", "Теорія масової інформації".

Автор понад 20 публікацій на теми історії видавничих організацій та ініціатив, окремих персоналій української видавничої справи, медіаетики, розробки регламентів професійного медіасередовища. Одна з розробників універсальної навчальної програми з курсу «Новітні медії: основи інфографіки» у рамках проекту «Підвищення якості фахової освіти з нових медіа та комунікаційних технологій у регіональних навчальних закладах» (2010-2011).

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Левчук Олена Миколаївна