Левчук Олена Миколаївна
доцент, кандидат філологічних наук

 

У 1996 р. закінчила НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Видавнича справа та редагування", літературний редактор. Спеціалізується на редакторській підготовці енциклопедичних, біобібліографічних, джерело- та краєзнавчих видань.

У 1992-2001 роках працювала редактором, відповідальним секретарем газети НТУУ "КПІ" "Київський політехнік", брала участь у  підготовці матеріалів збірника "Хто є хто в КПІ: професори Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (К., 1998). Як підсумок навчання в аспірантурі (наук. керівник проф. Р. Іванченко) видала монографію "Книгоспілка: становлення кооперативного книговидання в Україні" (К., Наук. думка, 2000). Спільно з доцентом О. Хоцянівським підготувала біографічний нарис "Ректор КПІ О.С. Плигунов" (К., 2004), літературно-художнє видання "Директор КПИ М.И. Коновалов" (К., 2008).

У Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ "КПІ" викладає спеціалізовані курси "Літературне редагування і правка", "Засоби масової інформації", "Газетно-журнальні видання", "Теорія масової інформації".

Автор понад 20 публікацій на теми історії видавничих організацій та ініціатив, окремих персоналій української видавничої справи, медіаетики, розробки регламентів професійного медіасередовища. Одна з розробників універсальної навчальної програми з курсу «Новітні медії: основи інфографіки» у рамках проекту «Підвищення якості фахової освіти з нових медіа та комунікаційних технологій у регіональних навчальних закладах» (2010-2011).
 

 Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia
      

Особиста сторінка викладача

Публікації

Контакти:

тел.: (067) 664-46-21
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кім. 79, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)
 
 
 
 
 
 
 
 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Левчук