Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Фіялка Світлана Борисівна

Фіялка Світлана Борисівна

Ст. викладач, к. н. із соц. к.

Закінчила 2005 р. Національний технічний університет України  «КПІ» і здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Видавнича справа та редагування» (кваліфікація – редактор), диплом з відзнакою. Навчаючись в аспірантурі, захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій за темою "Редагування навчальної літератури з культурознавства для вищої школи".

З 2002 р.  – позаштатний редактор видавництва Київського національного економічного університету (КНЕУ).   З 2004 р. – позаштатний редактор видавництва  Національного авіаційного університету (НАУ).  2004-2007  –  штатний науковий співробітник НДІ праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України, редактор науково-економічного та суспільно-політичного журналу «Україна: аспекти праці», який входить до переліку ВАК. З 2008 року –  викладач кафедри видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ "КПІ" (дисципліни: "Основи видавничої справи", "Основи редагування", "Редагування навчальної літератури", "Теорія масової комунікації", "Редакторська майстерність".

Автор понад 20 наукових праць, активний  ініціатор студентських видавничих проектів.

Сфера наукових інтересів: законодавство та стандарти в царині видавничої справи, редагування навчальних видань для вищої школи, редагування наукової літератури економічного, юридичного й технічного напрямів, дидактичний апарат навчальної літератури,  стилістика сучасної української мови, інформаційні війни в контексті нових медіа.

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Фіялка Світлана Борисівна