Фіялка Світлана Борисівна
доцент, кандидат наук із соціальних комунікацій

Закінчила 2005 р. Національний технічний університет України  «КПІ» і здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Видавнича справа та редагування» (кваліфікація – редактор), диплом з відзнакою. Навчаючись в аспірантурі, захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій за темою "Редагування навчальної літератури з культурознавства для вищої школи".

З 2002 р.  – позаштатний редактор видавництва Київського національного економічного університету (КНЕУ).   З 2004 р. – позаштатний редактор видавництва  Національного авіаційного університету (НАУ).  2004-2007  –  штатний науковий співробітник НДІ праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України, редактор науково-економічного та суспільно-політичного журналу «Україна: аспекти праці», який входить до переліку ВАК. З 2008 року –  викладач кафедри видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ "КПІ" (дисципліни: "Основи видавничої справи", "Основи редагування", "Редагування навчальної літератури", "Теорія масової комунікації", "Редакторська майстерність".

Автор понад 20 наукових праць, активний  ініціатор студентських видавничих проектів.

Сфера наукових інтересів: Редагування навчальної літератури, редагування дитячих видань, наукова комунікація, масова комунікація, наукові журнали.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Researchgate

Контакти:

тел.: (066) 991-08-75
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кім. 79, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Фіялка