Підсумки конференції "Наукова школа Романа Іванченка"

28 листопада 2015 Новини
У стінах ВПІ НТУУ "КПІ" 27 листопада 2015 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка".

У заході взяли участь науковці-редактори, видавці, рекламісти та піарники з різних областей України та Польщі, а також студенти та аспіранти. Під час обговорення порушували багато питань, пов'язаних із редагуванням, книговиданням, сучасними медіа та навчанням майбутніх редакторів, медійників, журналістів тощо.

Також у гості завітали українські письменники та публіцисти Володимир Арєнєв  i Олег Сілін. Говорили про книговидання в Україні та за кордоном, порівнювали проблеми підготовки книжок за кордоном та в Україні, їх просування на ринку, а також у гарячому дискутуванні порушували питання  з учасниками конференції над тим, як все-таки стимулювати людей до читання! А фольклорно-театральна студія кафедри ВСР "КВАРТFOLK" зробила всім учасникам та гостям конференції музичний комплімент - виконували твори класичних фольклористів!

Було пізнавально, весело, цікаво та приємно!

Отже, шановні науковці, колеги та друзі, пишемо, читаємо, досліджуємо, перекладаємо, редагуємо та розвиваємося!!!

Усім величезна подяка!

Більш детально ознайомитись із новиною можна натиснув на це посилання: http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/scince-m/naukovi-konferentsiji/naukova-konferentsiya-2015.html.

Ви тут: Головна Новини Підсумки конференції "Наукова школа Романа Іванченка"