Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри ВС та Р ВПІ НТУУ "КПІ"

Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри ВС та Р ВПІ НТУУ "КПІ"

24 березня 2014 Автор Оголошення

У Департаменті наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки України на розгляді знаходиться акредитаційна справа  освітньо-кваліфікаційного рівня магістрів спеціальності 8.03030301 – «Видавнича справа та редагування», закріпленої за кафедрою видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ».

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ» підготувала пакет документів та обґрунтування можливостей щодо акредитації заявленої спеціальності та здійснює процедуру згідно з порядком.

Ви тут: Головна Оголошення Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри ВС та Р ВПІ НТУУ "КПІ"