Школа журналістики для медіапрофесіоналів

11 листопада 2023 Оголошення

Kyiv Independent - провідне українське англомовне видання запускає школу журналістики для медіа професіоналів

Під час навчання в школі журналістики від Kyiv Independent ви ознайомитеся зі стандартами міжнародної журналістики, особливостями англомовного сторітелінгу, навчитеся розслідувати корупцію та воєнні злочини. Також відвідаєте лекції, та воркшопи від відомих міжнародних медіа спікерів, після яких ви зможете пітчити свої історії для іноземної авдиторії.  За результатами навчання зможете пройти оплачуване стажування у редакції The Kyiv Independent та здобути практичний досвід у міжнародній журналістиці.

Долучитися до проєкту можуть журналіст(к)и з досвідом роботи від 1 року та знанням англійської мови на рівні від В2, які працюють в незалежних українських медіа.

Участь безкоштовна. Є можливість відвідування лекцій онлайн. Для учасників, що не проживають у Києві, але хочуть бути присутніми на офлайн тренінгу, компанія покриває витрати на дорогу та надає житло на час навчання.

Мова: англійська.

Коли: 1-10 грудня.

Дедлайн подачі заявок: 20 листопада.

Ви тут: Головна Оголошення Школа журналістики для медіапрофесіоналів