Всеукраїнський фестиваль креативної молоді «CreativeHub»

25 квітня 2024 Оголошення

До участі у щорічному Всеукраїнському фестивалі креативної молоді «CreativeHub» запрошуються студенти бакалаври, магістри, старшокласники (10-11 класи)!

Секції фестивалю:

- конкурс соціально відповідального контенту;

- конкурс письменницької майстерності.

Щоби взяти участь у фестивалі потрібно:

- заповнити форму реєстрації;

- або подати на конкурс свій креативний  продукт (відео,  інтерв’ю, репортаж, анімація, листівки, постери, книжкові  видання, кліпи, бренд-буки тощо);

- або подати свій літературний твір (як прозу, так і поезію).

Дедлайн подачі заявок: до 1 травня 2024 року.

Нагородження переможців: 18 травня 2024 року.

У рамках фестивалю також відбудеться мініхакатон.

Учасники зможуть взяти участь у розробці  власного креативного продукту або проєкту за підтримки менторів. Також зможуть навчитися генерувати актуальний контент на задану тематику та створювати тексти, що продають або просувають товар, залучають увагу цільової аудиторії.

Напрями мініхакатону:

- «Короткі жанри журналістики»;

- «Турнір копірайтерів».

Дата проведення: 18 травня 2024 року.

Усі конкурсні роботи будуть оприлюдненні на платформі фестивалю.

Участь у фестивалі безкоштовна!

Організатори - кафедра видавничої справи та редагування НН Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ознайомитися із положенням, умовами та заповнити форму для участі ви зможете за посиланням.

Наші соцмережі

Інстаграм

Телеграм

Тікток