Де і як отримати документи про попередню освіту?

20 липня 2024 Оголошення

Ви закінчили навчання, отримали диплом і хочете забрати документи про попередню освіту, які були надані при вступі? Рішення є, але треба враховувати режим видачі документів. Допомагаємо розібратися:

•  Дивимось інструкцію щодо отримання документів (ключове - при собі потрібно мати паспорт).

•  Дивимось режим видачі документів (режим роботи).

•  Приходимо в години прийому за документами.

Коли працює відділ: режим видачі документів: пн-пт з 9:00 до 10:00 та з 14:00 до 16:00.

Де: відділ навчально-виховної роботи, каб. 107, 1 корпус (відділ навчально-виховної роботи у 1-му корпусі)

Будь ласка, зверніть увагу: видача документів здійснюється виключно в години прийому! В інший час працівники працюють з документами та здійснюють види робіт не менш важливі для студентів та документообігу університету!  Працівники можуть приймати студентів виключно в години прийому, адже враховуючи графіки відключення світла і необхідність працівниками обробляти документи в базах даних, у них дуже обмежений час. Тому приймати відвідувачів поза приймальним годинами вони не мають можливості!

Ви тут: Головна Оголошення Де і як отримати документи про попередню освіту?