Програма подвійного диплому між НТУУ "КПІ" та KIST

19 листопада 2015 Оголошення

До Вашої уваги представляємо інформацію з приводу оголошення конкурсу за програмою подвійного диплому між НТУУ "КПІ" та КІСТ (Корейський інститут науки та технологій) (Південа Корея).

Наразі буде проводитися набір на навчання починаючи з 2-го семестру 2015/2016 року. Терміни подачи заявки: до 30 листопада 2015 року!

У виші-партнері представлені наступні наукові підрозділі:
   - Brain Science Institute;
   - Biomedical Research Institute;
   - Green City Technology Institute;
   - Post-Silicon Semiconductor Institute;
   - Robotics and Media Institute;
   - Materials and Life Science Research Division;
  - National Agenda Research Division.

У 2008 році була створена Програма Подвійного Диплому між Корейським інститутом науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology) (Південна Корея) та Національним технічним університетом України «КПІ».

Програма передбачає лекції і дослідницьку діяльність:
   - лекції в Україні (1/2 навчання);
   - лабораторні роботи у KIST (1/2 навчання).

Проте у більшості випадків для підвищення свого розуміння Кореї студенти мають відвідувати наступні лекції: корейська мова, корейська культура, курс досконалої англійської мови, дослідження і розвиток менеджменту та інформаційні технології.

Мова: Навчання повністю проходить на англійській мові.

Тривалість навчання: за програмою подвійного диплому магістратура триває 1-2 роки, аспірантура 2-3 роки.

Більш детальну інформацію про навчання у Корейському інституті науки та технологій можна переглянути за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/programms/double-diploma/kist-ta-ntuu-kpi.

Запрошуємо до участь студентів та аспірантів!

Ви тут: Головна Оголошення Програма подвійного диплому між НТУУ "КПІ" та KIST