Оголошуємо творчий конкурс!

09 листопада 2016 Оголошення

Шановні студенти!

Кафедра видавничої справи та редагування
у межах Міжнародної наукової конференції
«Наукова школа Романа Іванченка»

оголошує конкурс,

присвячений Дню української писемності та мови

«Національна пам'ять
у сучасному мас-медійному просторі України»

До конкурсу приймаються наукові статті (обсягом до 8 сторінок), присвячені питанням висвітлення національної пам’яті в усіх мас-медіа України. Теми наукових робіт можуть стосуватися історичних подій, персоналій, літератури, мови, культури України.

Роботи приймаються з 9. 11. 2016 до 30.11.2016.

Найкращі роботи отримають грошові премії:

І місце – 300 грн;

ІІ місце – 200 грн;

ІІІ місце – 100 грн.

Також найкращі статті буде розміщено в наукових журналах, збірниках, посібниках.

Результати конкурсу будуть оголошені наприкінці грудня.

Статті мають бути оформлені згідно з ваківськими вимогами (за допомогою VAK.in.ua Ви зможете швидко та легко оформити Ваш "Список використаних джерел" або ознайомтесь новими вимогами щодо оформлення списку лiтератури, де Ви зможете переглянути Приклади оформлення бібліографічного опису у списку джерел).

Ви тут: Головна Оголошення Оголошуємо творчий конкурс!