День відкритих дверей ВПІ

18 березня 2017 Оголошення

Шановні абітурієнти та батьки майбутніх студентів!

Запрошуємо Вас 25.03.17 о 11-00 та 22.04.17 о 12-00  завітати до нас, у ВПІ, щоб взяти участь у "Дні відкритих дверей". Ми розкажемо і покажемо, що представляє з себе видавничо-поліграфічна справа та поліграфічне устаткування. Ми розкажемо, що таке видавнича справа, реклама, журналістика та поліграфічне устаткування, і багато ще чого зі світу поліграфії, цифрових технологій, інтернет-медіа тощо. Розкажемо, чим живуть викладачі і студенти, і в яких умовах проходить навчальний процес. Якщо у Вас є питання, Вас цікавлять наші спеціальності, завітайте до нас.  У Вас є можливість поспілкуватися зі студентами, викладачами. Дізнатися, чим живуть викладачі і студенти. Побачити на власні очі, в яких умовах відбувається навчальний процес.

Чекаємо Вас за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 7, ауд. 10, 25 корпус КПІ.

Ви тут: Головна Оголошення День відкритих дверей ВПІ