День відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті 2017

18 квітня 2017 Оголошення

Шановні старшокласники та їх батьки!

І знову наш інститут відкриває свої двері для Вас. Подія буде цікавою для старшокласників, майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Запрошуємо Вас 22 квітня 2017 р. завітати до нас на День відкритих дверей. У цей день відбудуться презентації, консультації. Завітайте до нас та отримайте масу цікавої, а головне, корисної інформації. Нам є що Вам показати. Ми розкажемо, що таке видавнича справа, медіаменеджмент, реклама, журналістика та сучасні поліграфічні технології, і багато ще чого зі світу поліграфії, цифрових технологій, інтернет-медіа тощо. Розповімо, чим живуть викладачі і студенти, і як проходить навчальний процес. Якщо у Вас є питання, Вас цікавлять наші спеціальності, завітайте до нас.  У Вас є можливість поспілкуватися зі студентами, викладачами. Дізнатися, чим живуть викладачі і студенти. Побачити на власні очі, в яких умовах відбувається навчальний процес.

Час проведення: 22 квітня 2017 р., 12.00 год.
Місце проведення:  корпус № 8, ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, вул. А. Янгеля, 1/37.

Ви тут: Головна Оголошення День відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті 2017