Анонс V Міжнародної конференціі "Наукова школа Р.Г.Іванченка"

12 вересня 2017 Оголошення

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти!
27 жовтня 2017 року відбудеться чергова Міжнародна конференція "Наукова школа        Р. Г. Іванченка" з публікацією тез доповідей та можливістю друку статті в електронному фаховому виданні.

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка». Конференція відбудеться 27 жовтня 2017 р. у приміщеннях Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»      (м. Київ).

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:
●    Григорій Сковорода – мислитель, творець книжної мудрості (до 295-річчя з дня народження).
●    Історія та сучасні тенденції розвитку книговидання.
●    Редагування різних видів видань.
●    Соціокомунікаційні аспекти редагування.
●    Особливості сучасної масової комунікації.
●    Новітні технології в підготовці медійних продуктів.
●    Рекламна та PR-комунікація в поліграфії, видавництві та книго-розповсюдженні.

Мова конференції:  українська, польська, англійська.

Для участі в конференції потрібно до 15 вересня 2017  р. надіслати заявку та до 29 вересня тези на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З детальними вимогами можете ознайомитись тут.

Чекаємо на Вашу участь.

Ви тут: Головна Оголошення Анонс V Міжнародної конференціі "Наукова школа Р.Г.Іванченка"