День відкритих дверей у ВПІ

15 березня 2018 Оголошення

Шановні абітурієнти, старшокласники та їх батьки!

І знову наш інститут відкриває свої двері для Вас. Подія буде цікавою для старшокласників, майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Запрошуємо Вас завітати до нас на День відкритих дверей. У цей день відбудуться презентації, консультації. Завітайте до нас та отримайте масу цікавої, а головне, корисної інформації. Нам є що Вам показати. Ми розкажемо, що таке видавнича справа, медіаменеджмент, реклама, журналістика та сучасні поліграфічні технології, і багато ще чого зі світу поліграфії, цифрових технологій, інтернет-медіа тощо. Розповімо, чим живуть викладачі і студенти, і як проходить навчальний процес. Якщо у Вас є питання, Вас цікавлять наші спеціальності, завітайте до нас.  У Вас є можливість поспілкуватися зі студентами, викладачами. Дізнатися, чим живуть викладачі і студенти. Побачити на власні очі, в яких умовах відбувається навчальний процес.

Час проведення: 17 березня 2018 р., 12.00 год.
Місце проведення:  корпус № 8 ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, вул. А. Янгеля, 1/37, ауд. 5.

До програми заоду також входить:

• привітання від директора ВПІ Киричок Тетяни Юріївни;
  • зустріч з викладачами нашого інституту;
  • інформаія по кожній зі спеціальностей на ВПІ;
  • майстер клас зі створення 3D моделей та їх друк на 3D принтері;
  • майстер клас з художньої композиції.

Ви тут: Головна Оголошення День відкритих дверей у ВПІ