20 лютого 2019 Оголошення

22 лютого 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок о 10:20, в 5 ауд. (корпус № 8, вул. Академіка Янгеля, 1/37).

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» — кожен студент матиме змогу поставити питання і взяти участь в обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.
Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року — організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився в полоні бойовиків так званої «ЛНР». У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних і волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, студентами, курсантами, військовослужбовцями.

Ви тут: Головна Оголошення Зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим