VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка»

22 жовтня 2019 Оголошення

Кафедра видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського 25 жовтня 2019 р. проводить VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Наукова школа Романа Іванченка», присвячену 90-літтю від дня народження доктора філологічних наук, професора, основоположника київської школи літературного редагування, засновника кафедри видавничої справи та редагування Р. Г. Іванченка.

Конференція відбудеться в залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Початок о 10.00.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Роман Іванченко – основоположник літературного редагування:
              до 90-річчя з дня народження.
  • Історія та сучасні тенденції розвитку книговидання.
  • Редагування різних видів видань.
  • Особливості сучасної масової комунікації.
  • Рекламна та PR-комунікація в поліграфії, видавництві та книгорозповсюдженні.

Мова конференції: українська, польська, англійська.

У конференції візьмуть участь міжнародні гості, викладачі й аспіранти кафедри видавничої справи та редагування КПІ ім. Ігоря Сікорського та представники інших провідних ЗВО України.

Запрошуємо до участі студентів і викладачів!

Ви тут: Головна Оголошення VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка»