Кампанія вибору дисциплін

18 квітня 2022 Оголошення

Сьогодні, 18 квітня, розпочався вибір навчальних дисциплін на наступний навчальний рік.

Установлено такі терміни:

1-ша хвиля — до 24 квітня,
     2-га  хвиля — до 30 квітня (у випадку, якщо не буде сформовано групи для вивчення обраної вами дисципліни у першій хвилі, ви повторите свій вибір, але із скороченого переліку),
       підбиття підсумків — до 5 травня (остаточне формування складу груп для вивчення вибіркових дисциплін).

У тестовому режимі частина студентів першого курсу зробила вибір за ЗУ-каталогом до заявленої офіційної дати початку вибору. Там, де є квоти, вони будуть збільшені на заявлену в ЗУ-каталозі кількість місць. Для тих, хто вже обрав, вибір не скасовуватиметься.

Для студентів першого курсу бакалаврського РВО, які як вибіркову дисципліну на свій 3 семестр (1 семестр 2022/2023 н.р.) планують обрати дисципліну з фізичного виховання, Кафедра технологій оздоровлення і спорту ФБМІ підготувала статтю для ознайомлення з напрямами та видами спорту >>.

Алгоритм дій для вибору дисципліни:

•  Зареєструватися на сайті https://my.kpi.ua

•  В меню «Профіль» → «Прив’язка даних» знайти своє прізвище і ввести свою дату народження

•  Якщо все правильно, ви отримаєте доступ до кабінету студента й до вибору дисциплін

•  Обрати визначену в навчальному плані кількість навчальних дисциплін

З описом дисциплін ЗУ-каталогу, що пропонуються до обрання та вивчення у 2022-2023 навчальному році, можна ознайомитись за посиланням >>. З минулорічною характеристикою окремих дисциплін загальноуніверситетського каталогу можна ознайомитися на YouTube-каналі:

•  розбір загальноуніверситетського каталогу – у відео >>;

•  розбір психологічних дисциплін – у відео >>.

Цьогоріч каталог доповнили низкою дисциплін.

Додатково наголошуємо: студентам, які під час воєнного стану через відсутність зв’язку не змогли зробити вибір, нададуть таку можливість окремо.

Ви тут: Головна Оголошення Кампанія вибору дисциплін