12 жовтня 2022 Оголошення

Запрошуємо Вас взяти участь у ювілейній Х Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка», яка відбудеться 28 жовтня 2022 р. на платформі Zoom (за ініціативи кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)).

Запрошуємо Вас також до участі в роботі круглого столу «Виклики перед медіа у військовий час: український вимір», що відбудеться у межах X Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка» 28 жовтня 2022 р. на платформі Zoom.

У роботі круглого столу братимуть участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники громадських та міжнародних організацій.

За результатами роботи круглого столу та конференції планується видання електронного збірника матеріалів конференції учасників.

Детальніше про подію на сторінці >>

Ви тут: Головна Оголошення Запрошення на ювілейну Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Наукова школа Романа Іванченка»