Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2022/2023

02 грудня 2022 Оголошення

05 грудня розпочнеться другий календарний контроль осіннього семестру, який триватиме до 17 грудня. Для отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю з кожної дисципліни, які ви вивчаєте уточніть в силабусах/РСО:

•  який обсяг робіт має бути виконаний;

•  які контрольні заходи мають бути пройдені;

•  яку кількість балів ви повинні мати.

Нагадуємо! Другий календарний контроль осіннього семестру 2022/23 буде проведено, щоб студенти, викладачі і кафедри могли бачити повну картинку навчання і стан виконання індивідуальних навчальних планів.

•  Кураторам доцільно обговорити зі студентами їх можливості участі в освітньому процесі.

•  Кафедрам приймати рішення щодо допуску до ліквідації академічної заборгованості з урахуванням об'єктивних обставин та можливостей студентів щодо доступу до освітніх матеріалів, можливості участі в освітньому процесі.

Більше:

•  Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.

•  Уточнений календар графіку організації освітнього процесу 2022/2023 н.р.

Ви тут: Головна Оголошення Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2022/2023