Другий календарний контроль у весняному семестрі 2022/2023 н.р.

04 травня 2023 Оголошення

Уже з наступного понеділка (08 травня) розпочинається другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.

Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивіться в статті >>.

Додаткова інформація:

• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ» . Якщо результати відсутні в Електронному кампусі – напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.

• Уточнений календар графіку організації освітнього процесу 2022/2023 н.р.

• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або в чат-бот.

• Якщо є питання – пишіть нам в бот

Положення про вирішення конфліктних ситуацій

Ви тут: Головна Оголошення Другий календарний контроль у весняному семестрі 2022/2023 н.р.