Філоненко Данило Валерійович
старший викладач, кандидат наук із соціальних комунікацій

У 2012 році з відзнакою закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів (денна форма) за напрямом «Журналістика». Отримав диплом магістра.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Науково-популярна періодика в Україні: традиції та інновації».

Має досвід роботи кореспондентом газети «Урядовий кур’єр», «Дзеркало тижня», Український футбол», редактором відділу політики газети «Молодь України».

Викладає такі дисципліни, як «Інтернет-реклама та SEO-просування», «Цифрові та інтерактивні видання»,  «Фотожурналістика», «Інтернет-журналістика».

Сфера наукових інтересів: науково-популярна комунікація, фотожурналістика, новітні медіа.

Профілі    Orcid   Scopus Google Scholar     WoS  Academia

Контакти:

тел.: (044) 204-85-45; телеграм: @FilonenkoDV
кім. 79, 8 корп. ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Янгеля академіка, 1/37)

Ви тут: Головна Про кафедру Викладачі та співробітники Філоненко