Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Відеоробота "Про себе та про найважливіші аспекти свого життя: Час, Любов та Смерть"

Курс "ІМІДЖЕОЛОГІЯ"
Відеоробота "Про себе та про найважливіші аспекти свого життя:
Час, Любов та Смерть"

3 курс, бакалаври, спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю"

Одним з напрямів підготовки студентів ВПІ є розкриття їхнього творчого потенціалу та набуття професійних навичок.
Студенти-рекламісти третього курсу в рамках творчих завдань з курсу "Іміджеологія" продемонстрували свої вміння створювати короткі ролики про себе та про найважливіші аспекти свого життя: Час, Любов та Смерть.
Деякі роботи майбутніх рекламістів будуть подаватися на конкурси творчих робіт.

Ви тут: Головна Навчальна робота Студентські практичні доробки Відеоробота "Про себе та про найважливіші аспекти свого життя: Час, Любов та Смерть"