Студенти й аспіранти кафедри ВС та Р активно залучені до різноманітних дослідницьких і видавничих проектів та ініціатив, зокрема, у рамках навчальної виробничої практики на базі ВПК «Політехніка» з випуску навчально-методичної і наукової літератури, у Парламентському видавництві ВР України, «Науковій думці», спеціалізованих видавництвах «Освіта», «Вища школа», видавничих концернах «Педагогічна преса», «Шкільний світ».

Так, суто силами студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» КПІ ім. Ігоря Сікорського під керівництвом проф. О. Тріщук на замовлення Держкомітету телебачення та радіомовлення України за програмою «Українська книга» у 2008 році випущено образотворче видання «У кольорі молодості» (уклад. О. Віщук, худ. редактор Д. Холод, відпов. ред. Н. Фіголь).

У 2011 р. студенти кафедри «Видавнича справа та редагування» та інших підрозділів Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» разом з німецькими студентами Fakultat Medien NTWK Leipzig підготували двомовне видання «Київ: погляд на місто та освіту – Leipzig: Einblick in Stadt und Bildung», яке випущено на замовлення Держкомітету телебачення та радіомовлення України.

Молоді вчені, аспіранти, студенти кафедри ВС та Р беруть активну участь у щорічній Міжнародній науково-технічній конференції студентів та аспірантів «Друкарство молоде», де успішно працюють у секціях, пов’язаних з напрямами наукової роботи кафедри.

Окім того студенти кафедри беруть активну участь в різноманітних конкурсах студентських наукових робіт. Також, студенти беруть участь у всеукраїнських олімпіадах. Зокема Снісар Дмитро здобув перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у номінації "Найкраще візуальне рішення PR-кампанії", що відбулася 4-5 квітня 2019 року у Дніпровському національному університеті.

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Наукова робота Наукова робота студентів