29 листопада 2023 Новини

29 листопада 2023 року відбулася XІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка».

Захід об’єднав національні наукові традиції та міжнародний досвід, що відповідає викликам часу. Співорганізаторами цьогорічної конференції стали науковці з України та з-за кордону:

  • Українська академія друкарства, факультет медіакомунікацій та підприємництва, кафедра медіакомунікацій (м. Львів);
  • Національна академія наук вищої освіти України;
  • Лодзинський університет, філологічний факультет, кафедра журналістики і суспільної комунікації (м. Лодзь, Польща):
  • Вармінсько-Мазурський університет, Інститут політичних наук (м. Ольштин, Польща):
  • Видавництво «GS Publishing Services» (м. Лос-Анджелес, Шерман Оукс, США).

У конференції  взяло участь понад 60 учасників з освітньо-наукових закладів України і світу...

27 листопада 2023 Оголошення

Запрошуємо Вас взяти участь у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка», яка відбудеться online 29 листопада 2023 рза ініціативи кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ). Детальніше про подію тут.

Інформаційний лист-запрошення...

26 листопада 2023 Оголошення

29 листопада 2023 р. о 16.00 у Zoom відбудеться зустріч магістрантів-дипломників груп СР-21мп, РЗ-21мп, РЗ-з21мп з керівниками та консультантами у режимі відеоконференції.  Посилання на зустріч буде надіслано на електронну пошту.  Присутність обов'язкова!

Графік виконання магістерських дисертацій >>

21 листопада 2023 Новини

9 листопада 2023 року відбувся перший етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка серед студентів КПІ імені Ігоря Сікорського. У конкурсі взяли участь 85 учасників з нашого університету. Вітаємо студентку кафедри видавничої справи та редагування Гашимову Мілану з перемогою (1 місце)...

12 листопада 2023 Оголошення

15 листопада 2023 р. о 16.00 у Zoom відбудеться зустріч магістрантів-дипломників груп СР-21мп, РЗ-21мп, РЗ-з21мп з керівниками та консультантами у режимі відеоконференції. Посилання на зустріч буде надіслано на електронну пошту. Присутність обов'язкова!

Графік виконання магістерських дисертацій >>

11 листопада 2023 Оголошення

Kyiv Independent - провідне українське англомовне видання запускає школу журналістики для медіапрофесіоналів, що відбудеться з 1 по 10 грудня. Подача заявок до 20 листопадаПід час навчання в школі журналістики від Kyiv Independent ви ознайомитеся зі стандартами міжнародної журналістики, особливостями англомовного сторітелінгу, навчитеся розслідувати корупцію та воєнні злочини. Також відвідаєте лекції, та воркшопи від відомих міжнародних медіа спікерів, після яких ви зможете пітчити свої історії для іноземної аудиторії...

06 листопада 2023 Оголошення

09 листопада 2023 року відбудеться І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. Суть конкурсу полягає в написанні твору чи есе на запропоновану тему за схемою: теза, аргументи, використання прикладів із історії, суспільного чи власного життя, творів мистецтва, літератури (української, зарубіжної) і т. ін. Обсяг твору чи есе – 2-3 друковані сторінки...

02 листопада 2023 Новини

01 листопада 2023 р. у режимі відеоконференції відбулася зустріч магістрантів-дипломників груп СР-21мп, РЗ-21мп, РЗ-з21мп з керівниками та консультантами. На зустрічі обговорювались план та хід роботи, опрацювання літератури, написання вступної частини магістерської дисертації, інші організаційні питання. 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Оголошення Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2023